Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Wyszukiwarka ofert konferencyjnych

DiH.pl

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Firmy szkoleniowe

Firmy szkoleniowe >> małopolskie

Ensize Consulting Group

Nazwa: Ensize Consulting Group
Ulica: Przy Kuźni 1B
Miasto: 30-689 Kraków
Tel: 602-590-128
Standard obiektu:

Profil działalności:

  • rozwój osobisty,
  • sprzedaż,
  • zarządzanie,
  • zasoby ludzkie,

Opis:

Ensize oferuje Tobie i Twojej Firmie pełną gamę narzędzi do analizy i oceny. Narzędzia te dają obraz bieżącej sytuacji oraz pogląd na najważniejsze obszary do rozwoju w przyszłości.
Narzędzi Ensize możesz użyć do przygotowania takiego środowiska, w którym Pracownicy czują się dobrze, gdzie praca cieszy, myśli się bez ograniczeń, gdzie chętnie bierze się odpowiedzialność i nie ustaje w rozwoju.
Narzędzia Ensize są proste w użyciu i łatwe do zarządzania. Wchodzisz na stronę internetową, wypełniasz i gotowe.

Do obsługi narzędzi Ensize opracowano system Toolbox - jest on oparty na dostępie do strony internetowej, zaprojektowany dla Firm i Konsultantów, którzy pracują w obszarze szkoleń, rozwoju Pracowników, Kierowników i Zespołów.

Narzędzia badawcze Ensize to:
- analiza Puzzle - analiza sposobu komunikacji interpersonalnej, stylów zachowania, oparta na bardzo popularnym modelu DISC Williama Moultona Marstona. Dzięki tej analizie będziesz potrafił rozróżniać style zachowania innych osób, dopasować swój komunikat do nich oraz poznasz niebezpieczeństwa wynikające z komunikowania się tylko w 1 kolorze i ich wpływ na własną efektywność. Zarządzając zespołem będziesz mógł także dobrać odpowiednich ludzi - znając ich wiodące kolory będziesz wiedział jak korzystać z ich mocnych stron, unikając / kształcąc te słabsze.
- analiza Carrot - analiza motywacji, bazująca na siedmiu rodzajach motywacji opisanych przez dr Eduarda Sprangera. Dzięki analizie zrozumiesz dlaczego wolisz wykonywać rzeczy w taki, a nie inny sposób, poznasz swoje mocne i słabe strony oraz zrozumiesz podłoże wielu konfliktowych sytuacji. Z punktu widzenia Kierownictwa będziesz potrafił lepiej motywować swoich Pracowników, dobrać odpowiednie dla nich systemy motywujące oraz sprawić by postawy Pracowników korespondowały z wartościami Przedsiębiorstwa co bezpośrednio przekłada się na satysfakcję - Twoją i Twojego Zespołu!
- analiza Boomerang - analiza kompetencji - klasyczna ocena 360, badająca kompetencje Pracowników i Kadry kierowniczej w obszarach: przywództwa, kierowania sprzedażą, zarządzania projektami oraz sprzedaży i obsługi klienta. Dzięki tej analizie zwiększy się Twoja samoświadomość, skoncentrujesz uwagę na tym, co jest najważniejsze w kwestii dalszego rozwoju oraz przyczynisz się do budowania kultury otwartości Przedsiębiorstwa, w którym udzielanie i przyjmowanie informacji zwrotnych jest powszechne i akceptowane.
- analiza Termometr - analiza klimatu i atmosfery w Organizacji. Dzięki niej w prosty sposób poznasz opinie nawet kilkuset Pracowników Firmy, dowiesz się jakie panują nastroje, będziesz miał większy wgląd w to co się dzieje i trafnie określisz potrzeby rozwojowe.

Badania Ensize pokazują, że ludzie starają się godzić swoje postawy z zachowaniem i próbują zachować spójność. Dlatego tak istotne jest aby Kadra managerska miała świadomość swoich własnych zachowań, motywacji jak również potrafiła ocenić jakie wartości kryją się za postępowaniem innych.

Wyślij pytanie ze strony:

Pakiet Prestige:

Businessman Institute

Zakres działalności:

konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety, przyjęcia, restauracja, tenis, sauna, basen, fitness.

Lokalizacja: Warszawa

Standard obiektu:

Dodając ofertę zyskasz:

  • doskonałą formę reklamy
  • dotarcie do idealnej grupy docelowej
  • wzrost prestiżu i obrotów firmy

Logowanie:

Rejestracja

Reklama:

Rekomendowane i polecane Firmy