Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Wyszukiwarka ofert konferencyjnych

DiH.pl

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Pakiet Prestige - miejsca na szkolenia

Firmy szkoleniowe >> >>

Businessman Institute

Nazwa:Businessman Institute
Ulica:Trakt Lubelski 40a
Miasto:02-032 Warszawa
Tel:(22) 379 31 00
Fax:(22) 379 31 00
Prezentacja obiektu 360°:nowość wirtualna wycieczka»
Działalność:konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety, przyjęcia, restauracja, tenis, sauna, basen, fitness

Opis:

Businessman Institute jest firmą ekspercką, która wspomaga przedsiębiorstwa w ich dążeniu do osiągnięcia sukcesu rynkowego.

Naszą misją jest: „Wspierać najwyższą kadrę zarządzającą w osiąganiu przełomowych wyników poprzez edukację, doradztwo oraz nadzór nad realizacją projektów biznesowych w oparciu o najlepsze doświadczenia polskie i zagraniczne.” Działamy w Polsce od 1992 r., a w obecnej formie od 1996. Powstaliśmy jako biuro konsultingowe założone przez ekspertów - praktyków, którzy widzieli potrzebę wspomagania kierownictwa firm wiedzą i zebranym doświadczeniem w zakresie organizacji przedsiębiorstw, zarządzania strategicznego, finansowego i marketingowego.

W toku prowadzenia projektów doradczych okazało się, że istnieje olbrzymie zapotrzebowanie firm w obszarach rozwijania wiedzy i podnoszenia kompetencji ich kadry zarządzającej. Dlatego też wzbogaciliśmy swoją ofertę usług konsultingowych o działalność edukacyjną realizowaną poprzez organizację seminariów. Obecnie specjalizujemy się w: - doradztwie gospodarczym, - edukacji biznesowej, - inwestycjach kapitałowych.

Pomagamy przedsiębiorstwom w poprawie efektywności działania i obniżeniu kosztów działalności poprzez rozwijanie kompetencji kierownictwa w: - zarządzaniu finansami, - zarządzaniu strategicznym. Cel ten realizujemy oferując specjalistyczne seminaria w formie zamkniętej, skierowane do kadry zarządzającej najwyższego szczebla, tworzonych na zamówienie firm; otwartych seminariów warsztatowych oraz poprzez realizację projektów doradczych opracowywanych na zamówienie klientów. Naszym celem w obszarze doradztwa nie jest samo dostarczenie Klientom rozwiązań, ale ich wdrożenie. Kładziemy nacisk na połączenie działalności doradczej i edukacyjnej, aktywizującej inicjatywy wewnętrzne firmy naszego Klienta. Jak wskazuje praktyka zarządzania, wiele niepowodzeń związanych z wprowadzeniem nowych rozwiązań w przedsiębiorstwach występuje właśnie w fazie wdrożenia. Dlatego też nasi eksperci nadzorują realizację wspólnie wypracowanych rozwiązań, natomiast projekt prowadzony jest przez odpowiednio przygotowane zespoły pracowników Klienta.

Wyślij pytanie ze strony:

Pakiet Prestige:

Businessman Institute

Zakres działalności:

konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety, przyjęcia, restauracja, tenis, sauna, basen, fitness.

Lokalizacja: Warszawa

Standard obiektu:

Dodając ofertę zyskasz:

  • doskonałą formę reklamy
  • dotarcie do idealnej grupy docelowej
  • wzrost prestiżu i obrotów firmy

Logowanie:

Rejestracja

Reklama:

Rekomendowane i polecane Firmy